ПОГОВОРИЛИ, ОБУРИЛИСЯ І... РОЗІЙШЛИСЯ…

Версія для друку

Минулого четверга біля адміністративного корпусу Коростенської центральної міської лікарні відбулася акція протесту ГО «Союз ветеранів ліквідації чорнобильської катастрофи» і санітарного персоналу ЦМЛ. Учасники акції вимагали вирішення проблемних питань, пов’язаних із недостатнім фінансуванням медицини, а також несправедливого розподілу коштів між медично-господарським персоналом.
Звертаюся до голови ради громадської організації чорнобильців Віталія ЮШКЕВИЧА..
– До нас звернулися молодші медичні працівники, – каже він, – щоб ми надали допомогу в роз’ясненні окремих фінансових питань, зокрема, про невиплати матеріальної допомоги на оздоровлення молодшим медичним сестрам та іншому немедичному персоналу лікарні. Ми звернулися до Президента України В. Януковича і Прем`єр-міністра М. Азарова з листами, зберемо тут підписи і відішлемо їм.
Розмовляю з головним бухгалтером ЦМЛ Тетяною ЯКОВЕЦЬ.
– Останніми роками дуже важко у нас з фінансами, – каже вона, – якщо взяти навіть цей рік, то збільшилося воно лише на 13 відсотків в порівнянні з минулим. Дорогі енергоносії, мала зарплата не дають змоги ефективно працювати. Не знаю навіть, що робитимемо далі – недофінансування сягає майже 4 мільйонів гривень. Не звертають уваги належної і на нас, ніяких доплат, з відпустками незрозуміло, що, і таке інше… Ситуація занадто складна, і виходу ми поки що не бачимо. Тож, вважаю, що на цій акції дуже важливі питання розглядаються.
Треба сказати, що акція задумувалася досить організовано. Запрошувалися журналісти телеканалу «1+1», місцевих ЗМІ, керівництво ЦМЛ, депутати міськради, представники місцевого самоврядування. Але, на жаль, ніхто чомусь не прибув, хіба що тільки два рядових міліціонери байдуже споглядали збоку на дійство, виконуючи свої прямі службові обов’язки.

91
90
89
87
Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!