Вийшло 20-тисячне число «Житомирщини»

Версія для друку
zhitomir

Вийшов у світ черговий – уже 20-тисячний – номер обласної газети «Житомирщина». Вона була започаткована 93 роки тому як головне друковане періодичне видання нашого краю. Такою залишилась і на сьогодні – хоча в області нині видаються більше 200 різних газет та журналів. Від самого свого початку в 1919 році, коли ще не було тут радіо й телебачення – газета виходила для людей і розповідала про людей.
Гортаючи вже пожовтілі сторінки, можна знайти всю історію розбудови льонокомбінату і заводу верстатів-автоматів, прочитати про льонарів і хмелярів, які своєю працею творили славу нашого краю. В різні часи про це писали кореспонденти газети Іван Кочерга та Василь Земляк, Михайло Клименко, Валентин Грабовський, Станіслав Ткач і десятки інших – нині вже класиків журналістики та літератури.
І сьогодні журналісти газети – кожен день у відрядженнях від Олевська до Ружина. Разом із селянами вболівають за ціни на молоко, зустрічаються з випускниками Верхівнянського технікуму через 40 років після останнього дзвінка, вникають у тонкощі податкового законодавства. Все – інформативне, вивірене, потрібне. І – жодної статті на замовлення – про тих, хто більше заплатить. Ніколи не принижується до чуток, скандалів, пліток – чим живуть нині багато низькопробних ЗМІ. І ще - найбільш грамотна газета. За її сторінками можна вивчати мову тим, хто за комп’ютером уже забув, що існують коми.
Тож зі святом вас, колеги – хоч ви його й не відзначили. І так тримати – до 100-тисячного номера!
Л. Натикач, ЖОДТРК.

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!