«Житейські історії» Володимира Киричанського

Версія для друку
istorii

«Житейські історіі» - таку назву отримала нова книга відомого житомирського журналіста і письменника Володимира Киричанського. Це вже далеко не перша книга автора, але як відзначають його колеги та читачі – книга свіжа і, що головне, захоплива. Що ж особливого в житейських історіях Киричанського – дізнавалися наші журналісти.
Свідченням популярності Володимира Киричанського в журналістсько-письменницьких колах став переповнений зал, в якому проходила презентація книги. А головне визнання для письменника – це визнання у колі своїх колег.
Марія Рудак, поетка: «Автор дуже цікавий і значимий тим, що він довгий час працював у журналістиці, а вона вимагає від людини бути чуйною, справедливою і загадковою, і ці всі риси є у нього в характері»
Усі ці риси є й у новій книзі Володимира Киричанського, можливо, саме й тому ця книга й отримала назву «Житейські історії»
Тетяна Осницька, журналіст: «Тут він виступив просто як людина, людина добра, уважна і людина, яка пронесла крізь життя оту доброту до людей, яка мудра не лише від свого віку, а тому, що він такий є по життю»
В основу книги лягли реальні долі реальних людей, які живуть поруч з нами. І проблеми, які піднімає автор, актуальні завжди і для всіх незалежно від віку читача.
Володимир Киричанський, письменник, журналіст: «Вона розрахована на найширше коло читачів, бо йдеться і про любов, і про стосунки вдома, в сім΄ї, і на роботі і не завжди все закінчується позитивно. Тобто – як у житті»
Ті, хто вже встиг прочитати книгу пророкують їй великий попит у пересічного читача і не виключають наступних перевидань «Житейських історій»
Микола Рой, голова обласної організації Національної спілки журналістів України: «Ця книга виділяється в нашому літературному житті нашої області, а не виключено, що при певних обставинах про цю книгу будуть говорити на рівні України».
Є. ЛУЩИКОВ, ЖОДТРК.

Comments

Написати новий коментар

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!