ОБ`ЄДНУЮЧА СИЛА РІДНОГО СЛОВА

Версія для друку
1705171

Дружні стосунки склалися у Коростенської міської бібліотеки з Петропавлівською дитячою бібліотекою, що знаходиться в десяти кілометрах від лінії фронту на Донбасі. Прочитавши їхнє прохання у фейсбуці про нестачу української літератури, коростенці зібрали місцеві видання та популярні книги про Україну і надіслали подарунок до дня святого Миколая. З тих пір бібліотекарі активно спілкуються, діляться своїми радостями і успіхами на бібліотечній ниві. А нещодавно до Коростеня прийшов такий лист:
«Рідний край - дорога серцю земля батьків і прадідів наших! У кожній місцевості є свої письменники, які зачаровують нас барвами художнього слова. У Петропавлівській дитячій бібліотеці нещодавно пройшла виховна година «Літературні обрії України». Підготували захід учні 5-го класу Петропавлівської ЗОШ №1, вчитель української мови та літератури Катерина Філатова та бібліотекар Олена Гаврюшенко. Вони познайомили присутніх з книгами, що їх отримали у подарунок з Коростеня. Авторами цих книжок є прекрасні митці слова: Віктор Васильчук, Галина Цепкова, Марія Пономаренко, Володимир Матвієнко, Оксана Геращенко і Світлана Бароніна.
А ще К. Філатова ознайомила дітей із життєвим та творчим шляхом нашого письменника-земляка, який жив на Луганщині - Іваном Низовим. Учні порівнювали тематику віршів, звертали увагу на художні засоби і дійшли висновку, що і творчість письменників Житомирщини, і літературний доробок нашого земляка Івана Низового об’єднує оспівування любові до праці, поваги до батьків, дитячі мрії про щасливе майбутнє, українські рушники як символ національного коріння.
Наприкінці заходу діти заспівали українські пісні, отримали солодощі та із великим задоволенням обрали нові книжки для подальшого читання.
Колектив бібліотеки».

Comments

Написати новий коментар

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!