«КАМ`ЯНА» – В УСІЙ КРАСІ

Версія для друку
230217

У видавництві тижневика «Вечірній Коростень» вийшло чергове число повнокольорового дитячого інформаційно-навчального, літературно-художнього журналу «Аллочка-дошколярочка» під умовною назвою «Камяна». Будемо справедливими: через певні суб’єктивно-об`єктивні причини вихідйого дещо запізнився в часі. Але це компенсується зміною його обличчя і наповнення. Відтепер журнал більш широко знайомитиме своїх читачі з творчістю відомих митців слова, прикладного мистецтва, а також початківців і ровесників читацької аудиторії. Засновано нову рубрику «Для дітей і про дітей з усієї України».
Тут розміщено надзвичайно гарні й соковиті кольорові фото, малюнки, є вкладки для розфарбування, а також сторінки, що традиційно розповідають про дитсадочки. Є гарні вірші й пісенька, і гість – дитячий журнал «Равлик». Для дорослих – спеціальна сторінка «Школа батьків майбутніх школяриків».
Дошкільнята цього разу зможуть довідатися про те, звідки з`явилася кам`яна баба на козацькому острові Хортиця з «Казки про Благиню» відомого українського дитячого письменника Дяді Віті (Віктора Васильчука), познайомитись із талановитою землячкою Тетяною Орищенко.
Теплі, сонячні кольори, витончені малюнки в обробці дизайнера і художнього редактора Юлії Васильчук досить гармонійно доповнюють змістовну палітру журналу. Отож поспішайте придбати черговий випуск «Аллочки-дошколярочки». І не забувайте написати до редакції про свої враження, а також поділіться пропозиціями, думками і… своїми творами.
Чекаємо, любі друзі на ваші листи!

Comments

Написати новий коментар

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!