«МЕДІАПРОСТІР КОРОСТЕНЯ КРІЗЬ ВІДЧИНЕНЕ ВІКНО»

Версія для друку
141116

НЕЩОДАВНО працівники ЦБ імені М. Островського долучилися до проекту «Центр освіти дорослих як платформа розвитку місцевої громади», який проводить Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека імені О. Ольжича разом з Житомирським обласним МГО «Паритет» за підтримки Німецької асоціації народних університетів (DVV International), громадської організації «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» та Міністерства закордонних справ Німеччини. Саме в рамках цього проекту, 8 листопада, в читальній залі бібліотечні працівники призначили побачення чудовим людям - журналістам нашого міста, які насамперед працюють для людей, спілкуються з ними, аналізують їхні потреби в інформації, вивчають, досліджують, здобувають докази та новини, прогнозують розвиток подій, які зацікавлюють усіх нас - громаду міста.

Сьогодні медійний простір Коростеня - це радіо, телебачення та газети. І в цьому медіапросторі, крізь відчинене вікно всі присутні на вечорі швидких журналістських побачень познайомилися з талановитими, комунікабельними, творчими людьми: Віктором Васильчуком - журналістом, письменником та редактором газети «Вечірній Коростень», Іриною Ляшук - журналістом ТО «Коростеньмедіа», Інесою Утікеєвою, Євгенією Вигівською, Тетяною Корольовою - журналістами місцевого радіо, журналісткою Ольгою Огороднік.
Як дорослі, так і юні читачі мали змогу взяти у них бліц-інтерв'ю, а головні герої - відверто, із задоволенням відповідали на запитання і вільно спілкувалися з присутніми, бо журналістика - це професія одного вчинку, одного тексту, одного спілкування.
Впевнено можна сказати, що побачення з журналістами пройшло на одному подиху, усі отримали лише задоволення від почутого, а активні читачі - призи за цікаві запитання.
Насамкінець бібліотекарі привітали гостей-журналістів з наступаючим Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку і побажали бути у вирі життєвих подій, не пропускати великих відкриттів, завжди майстерно володіти пером. Бути тільки чесними і правдивими, у своїх оцінках справедливими, і надалі говоритимуть, показуватимуть і писатимуть для громади міста.
Світлана КОРЖУК, провідний методист ЦБС.

Comments

Написати новий коментар

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!