У Коростені відкрили унікальний фонтан

Версія для друку
211016

Минулої п`ятниці в Коростені, на Центральній площі (на місці пам’ятника В. Леніну), відбулася унікальна подія – відкриття світломузичного фонтану. Зроблено це на кошти власника Коростенського заводу МДФ Леоніда Юрашева. Започаткували урочистості з нагоди святкового дійства міський голова В. Москаленко, фінансовий директор підприємства К. Самчук, його начальник відділу постачання О. Олексійчук, та народний депутат України В. Арешонков.
У програмі заходу взяли участь дитячий колектив танцювальної студії «Форма», заслужені артисти України Олександр та Світлана Зайченко, переможець телешоу «Голос країни Іван Гензера, переможець телеконкурсу «Караоке на Майдані» та телепроекту «Шанс» Сергій Слісаренко.
Як нам розповів пізніше пан Олександр на будівництво фонтану було витрачено понад 2 мільйона гривень. Діаметр споруди – 8 метрів. Висота центрального струменя води – 5 метрів, бокових – до чотирьох. Підрядником будівництва виступило приватне підприємство з Дніпра «Нова», оздоблювальні роботи виконали працівники ПП «Контакт» із смт Нова Борова, що у Володар-Волинському районі, а узорчасту площу навколо фонтану впорядкували спеціалісти «Нагоррембуду з Житомира.
Споруджений фонтан досить швидко став улюбленим місцем сімейного відпочинку містян і гостей.

Comments

Написати новий коментар

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!