Викрили конвертцентр, який діяв на території двох областей

Версія для друку
1102162

Прокуратура Житомирської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах за ч. 3 ст.212 КК України.

У ході досудового розслідування, яке провадиться слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Державної фіскальної служби в області, у вівторок, 9 лютого, у місцях здійснення незаконної діяльності, складах суб’єктів господарювання та за місцем проживання фігурантів конвертцентру проведено обшуки.
Під час обшуків виявлено та вилучено 16 печаток фіктивних підприємств, майже 500 тис грн, 235 доларів США, комп’ютерну техніку, бухгалтерську документацію та продукцію на 1,5 млн грн.
Установлено, що унаслідок діяльності конвертцентру за 2015 рік незаконно сформовано податковий кредит з податку на додану вартість 10-м (одне з них діяло на Житомирщині) підприємствам реального сектору економіки на суму понад 30 млн грн.
Усього незаконним шляхом через банківські установи проконвертовано майже 200 млн грн.
Наразі роботу конвертаційного центру, який діяв на території Житомирської та Київської областей, припинено, на банківських рахунках підприємства, задіяного в схемі по ухиленню від сплати податків, арештовано 440 тис грн.
Прес-служба прокуратури Житомирської області.

Comments

Написати новий коментар

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!