Круглий стіл підприємців у Коростені

Версія для друку
0809154

Восьмого вересня у в конференц-залі Коростенського міськвиконкому відбувся круглий стіл за темою «Обєднання зусиль для підтримки малого підприємництва в регіоні». Вів зібрання журналіст, модератор ПРООН Р. Вибрановський. Розпочав його міський голова В. Москаленко, який привітав учасників й гостей і ознайомив з досягненнями підприємців міста і визначив історичну направленість усієї громади Коростеня. Затим виступили заступники міського голови В. Вигівський, який ознайомив з реальними результатами у справі підтримки малого бізнесу, О. Ясинецький (повідав про адміністративні перепони для роботи діловиків та реалістичні кроки з їх подолання), керівник Центру підтримки підприємництва В. Боровков поділився досвідом роботи. У свою чергу голова правління ГО «Асоціація індустріальних парків України» І. Трушенко розповів про індустріальний парк «Коростень», його досвід впровадження та вплив на бізнес-клімат регіону в цілому.
Цікаву інформацію подав, зокрема, очільник керуючої компанії «ЕкобауСервіс» В. Шешерук, який відзначив, що в Україні нині 12 індустріальних парків, тоді як у Чехії, наприклад, вже до 2006 року їх налічувалося 102, де розміщено 398 інвестиційних компаній, що дали змогу забезпечити 92 тисячі робочих місць і влити в бюджет 7 мільярдів доларів. Все це – завдяки певним пільговим преференціям (відміна ввізного мита, достойна оплата за кожне нове робоче місце, пільгове кредитування, і т.д.).
Насамкінець я поцікавився у голови ГО «Обєднання вимушених переселенців Донбасу «Добротвор» І. Шеремета про враження від круглого столу. Він, зокрема, зазначив, що, можливо, такі заходи й потрібні, але поки що нічого нового не почув…
А В. Боровков підкреслив, що він записав до свого ділового записника кілька нових і потрібних контактів і одержав пряму пропозицію від керівника компанії «ЕкобауСервіс» про співпрацю.
Що ж, принаймні, це – відверто, і досить немало, якщо говорити про нинішній розвиток малого бізнесу в нелегких сучасних умовах. До того ж, помітна готовність міського самоврядування до підтримки малого бізнесу. Тож сподіватимемося на подальший розвиток…
Віктор ВАСИЛЬЧУК. Фото автора.

Comments

Написати новий коментар

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

Коментоване Популярне

Приєднуйтесь!